NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Kvalifisering til Kvinner 2.div - 01
|
Kamp Nr
|
130201001 |
ResPIN
|
6986008 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Stangneshallen |
27.04.2019 kl. 19:30 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
40
|
B
20
|
Halv tid
|
A
18
|
B
9
|
Full tid
|
A
40
|
B
20
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tonje Iren Berg Aftreth |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
9 |
|
Silje Ulset |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
8 |
2.Omgang
|
10 |
|
Ina Olin Årbogen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
13 |
|
Nora Margrethe Eide Hagen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
18 |
|
Malin Maria Yttereng |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag A:
|
20 |
|
Cathrine Reppe |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
21 |
|
Siv Beate Sæterhaug |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
22 |
|
Bente Eide |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Katarina Andreassen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tone Olsvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
8 |
40 |
|
Anniken Sætre Ulvestad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Ørnulf Johansen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Marsdal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ragnhild Tronsen |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
6 |
|
Hanna Pollen Johansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
10 |
9 |
|
Emma Catherine Lyrek |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
10 |
|
Johanne Wøhni Hansen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
12 |
|
Seline Opgård Andersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eline Viktoria Ulvestad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tonje Tauselv |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sunniva Hove |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
18 |
|
Ane Heggheim Kåberg |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
19 |
|
Thea Seppola Kristiansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
20 |
|
Hedda Pedersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ulrikke Rye Josefsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Vebjørn Slettli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Guri Aarøen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Irene Wahl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|