NHF Region Øst |
Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 16 Nivå 1 - B 1 Sluttspill
|
Kamp Nr
|
41041610014 |
ResPIN
|
6954109 |
Tilskuere
|
20 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena 2 |
23.01.2019 kl. 20:15 |
|
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
Rælingen/Skjetten |
|
Sluttresultat
|
A
23
|
B
18
|
Halv tid
|
A
12
|
B
12
|
Full tid
|
A
23
|
B
18
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kristina Hetland Schennum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kaja Røhne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
6 |
|
Kristine Feltman |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
7 |
|
Olivia Mathea Einstabland Kvåli |
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
10 |
|
Ingrid Gjerde Aamdal |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
15 |
|
Isabel Gunnerød |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
16 |
|
Camilla Heiberg Mahle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Live Skaalmo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
35 |
|
Fredrikke Sundsby Kjølstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
11 |
37 |
|
Mathea Bjerke Mathisen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
95 |
|
Hedda Feltman |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Bente Lunke Norum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ellen Mitchell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ada Elise Martinsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tuva Andersson |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
2.Omgang
|
6 |
|
Pernille Leite Hammer |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
11 |
|
Elise Mills-andersen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
12 |
|
Emma Sofie Breiby |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag B:
|
19 |
|
Nefa Shala |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
23 |
|
Mia Alfredsen Tolleshaug |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
24 |
|
Emilie Kristine Ertesvåg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Anders Nikki Schei |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Lars Erik Lunde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|