NHF Region Øst |
Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: G 13 Nivå 2 - A Sluttspill
|
Kamp Nr
|
41031310014 |
ResPIN
|
6950605 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena 1 |
19.01.2019 kl. 15:25 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
14
|
B
19
|
Halv tid
|
A
6
|
B
10
|
Full tid
|
A
14
|
B
19
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Herman Solberg |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
3 |
16 |
|
Nikolai Neergaard Ovesen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
3 |
2.Omgang
|
23 |
|
Isak Johannes Roesgaard-Gran |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
25 |
|
Felix Viddal Tronslin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Henrik Aleksander Ropstad |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
Underskrift lagleder lag A:
|
34 |
|
Kasper Hauge Larsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
35 |
|
Oliver Alexander Oppegaard Rose |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Marcus Hauge Cheyne |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
39 |
|
Daniel Sharma Fernander |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Daniel Rønning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Eli Oline Longva |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Line Ropstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Andreas Øren Nossum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marius Nygaard-Kristensen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Mats Langleite Sagmo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
2.Omgang
|
7 |
|
Liam Alexander Seim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
8 |
|
William Mordal Stähli |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
9 |
|
Adrian Bilet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag B:
|
10 |
|
Lukas Johan Moberget |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
11 |
|
Ulrik Ruud |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eskil Sjetne Bærø |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Trude Mordal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Linda Merethe Tollefsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|