NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 08
Kamp Nr  11141408137   ResPIN  6949450  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 26.01.2019 kl. 09.30    
A Hjemmelag
 Strindheim 3
mot
B Bortelag
 Charlottenlund 4
Sluttresultat A
23
B
11
Halv tid A
9
B
5
Full tid A
23
B
11
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Malin Rime Melhus   X   1 1
  Martine Messel Løberg   X   1 1
2.Omgang 13    Nora Paulsen   X   1 1
14    Maren Berg Thomassen   X   2 2
17    Synne Roheim   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   2 2
29    Anna Emilie Mathisen   X   4 1 5
30    Julie Aasheim Ness    
31    Christina Ulvan Olsen   X   4 4
34    Frida Brøseth   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hege Kristine Kvitsand          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
10    Martine Glasø   X   2 2
15    Julie Steinsvoll Egelie   X   1 1
2.Omgang 18    Rikke Kvarsnes Grytdal    
27    Frida Ramberg Edling   X   X 1 1
28    Selma Granum Carson    
Underskrift
lagleder
lag B:
34    Maria Lægran   X   X 2 2
35    Anna Haukland Løvlund    
47    Helene Bakken Watne   X   3 3
73    Vilde Svenkerud    
77    Maria Bækos Ingebrigtsen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Elin Haugen Glasø          
Leder B: Line Kvarsnes          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Marte Eirin Stenvaag Dommer:   Julie Indstad Hole Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: