NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 08
Kamp Nr  11141408136   ResPIN  6949449  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena B 15.12.2018 kl. 17.00    
A Hjemmelag
 Charlottenlund 4
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
20
B
14
Halv tid A
9
B
8
Full tid A
20
B
14
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Helene Tangvik Almaas    
13    Rakel Tanem Indergaard    
2.Omgang 14    Anna Egelie    
15    Julie Steinsvoll Egelie   X   2 2
16    Frida Jørstad   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Ida Grong   X   7 7
19    Una Hestvik Larsen   X   X 1 1
20    Mari Holthe Helmersen   X   X 5 5
30    Hedda Hugdahl Skjold   X   2 2
36    Sofie Olderø Nilsen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Arna Cathrine Hugdahl          
Leder B: Hilde Selli Egelie          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Skoglund Steinmo   X   2 2
  Charlotte Johanne Eide    
2.Omgang 14    Maren Berg Thomassen   X   3 3
15    Miranda Louise Vik   X   3 3
20    Charlotte Van Der Eijk    
Underskrift
lagleder
lag B:
22    Emma Kristine Vik   X   2 2
23    Maria Måsøval Sørdal    
29    Anna Emilie Mathisen   X   2 2
30    Julie Aasheim Ness    
38    Sarah Wigen Føynum   X   1 1 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trond Strand Føynum          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Oliver Elgsæther Dommer:   Lars Dypbukt Grandum Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: