NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11141604081   ResPIN  6928455  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 19.01.2019 kl. 10.15    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Sverresborg 3
Sluttresultat A
28
B
29
Halv tid A
19
B
14
Full tid A
28
B
29
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ina Marie Ørsnes    
  Erle Sørensen Røkke   X   5 5
2.Omgang   Iben Victoria Viken Moksnes   X   X X
  Siril Fossen   X   1 1 2
16    Eirin Røsten   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Malin Roheim   X   1 1
23    Ragnhild By   X   X 3 3
29    Ivana Tintor   X   6 6
39    Andrine Sæterli   X   5 1 6
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Vikaune          
Leder B: Terje Løkke          
Leder C: Bente Melås          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Dina Frisendal    
  Frida Langlete Steineke   X   3 3
2.Omgang   Ingvild Hagerup-Øye    
  Mina Ertzaas Fossland   X   1 1
  Tale Tannvik Skei   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Aleksandra Refsnes   X   3 3
12    Cornelia Daling    
16    Hannah Drøpping Berntsen   X   X X X 13 2 15
23    Pernille Melhus Hansen   X   2 1 3
29    Karoline Korstad Thoresen   X   2 2
30    Ane Rendum   X   X
99    Sofie Sylten   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Amund Gjeitnes          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Hansen Dommer:   Terje Sagøy Varmdal Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: