NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11141604066   ResPIN  6923115  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Rosenborghallen 22.01.2019 kl. 20.15    
A Hjemmelag
 Rapp
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
23
B
22
Halv tid A
9
B
10
Full tid A
23
B
22
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Andrea Ødegård Helberg    
  Hanna Løfors Berntsen   X   10 10
2.Omgang   Frida Olstad Risdal   X   3 3
10    Caroline Kristoffersen   X   4 4
14    Ragnhild Kvam Hellan   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
20    Mina Stubban Berg   X   X 1 1
22    Una Almhjell Sagør   X   X 1 1
34    Eva Christine Cooley Wennberg    
35    Våri Paulin Henriksen    
36    Ingrid Ibsen   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hans Jørgen Baglo          
Leder B: Ingvild Løfors          
Leder C: Lars Bakheim          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ina Marie Ørsnes    
  Erle Sørensen Røkke    
2.Omgang   Siril Fossen   X   X 1 1
14    Silje Dahlen Ivangen   X   8 8
21    Malin Roheim   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Ragnhild By   X   4 4
24    Emma Melås Bjørkum    
29    Ivana Tintor   X   3 3
38    Mari Bøklepp Myran    
39    Andrine Sæterli   X   2 2
99    Tonje Skei    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Vikaune     X X      
Leder B: Bente Melås          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Fredrik Tiller Hegstad Dommer:   André Bergsmyr Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: