NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01
Kamp Nr  11331001103   ResPIN  6901710  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 17.03.2019 kl. 10.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Klæbu
Sluttresultat A
0
B
0
Halv tid A
B
Full tid A
0
B
0
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Markus Bruvoll Sønderland    
  Eivind Ødegård    
2.Omgang   Linus Jensen Aarlot    
15    Emil Rotefoss Gaukerud    
17    Knut Angus Houge Fløvig    
Underskrift
lagleder
lag A:
18    Jonas Breivold    
24    Tobias Skomsvoll    
26    Oscar Haugskott-Westgård    
28    Matheo Kulvik Bremseth    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Stian Flataunet-Jensen    
  Truls Nerdal Arntsberg    
2.Omgang   Kristoffer Kvithyll    
  Erlend Bergan Strømsvik    
  Even Borchgrevink Nygaard    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Jonatan Kolstad Eggen    
10    Noah Løw-Owesen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Frank Kvithyll          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Linnea Kristiansen Sørgjerd Dommer:   Elvira Amble Gustavsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: