NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01
Kamp Nr  11331001092   ResPIN  6901699  Tilskuere 20  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Heimdalshallen 16.03.2019 kl. 09.00    
A Hjemmelag
 Heimdal
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
0
B
0
Halv tid A
B
Full tid A
0
B
0
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Håkon Torssønn Vinsnesbakk    
  Albert Tønnesen Dahle    
2.Omgang 11    Marcus Dalehavn Løkken    
17    Emil Moe Næss    
40    Benjamin Hånes Haugan    
Underskrift
lagleder
lag A:
45    Johannes Wilmann    
57    Christian Meyer Hansen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Monica Tønnesen Dahle          
Leder B: Siri Alstad Svestad          
Leder C: Aud Irene Vinsnesbakk          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Markus Bruvoll Sønderland    
  Eivind Ødegård    
2.Omgang   Linus Jensen Aarlot    
13    Eivind Ekle-Danielsen    
15    Emil Rotefoss Gaukerud    
Underskrift
lagleder
lag B:
18    Jonas Breivold    
19    Adrian Ekle Hepsøe    
24    Tobias Skomsvoll    
27    David Haukdal    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Linnea Kristiansen Sørgjerd Dommer:   Elvira Amble Gustavsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: