NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01
Kamp Nr  11331001072   ResPIN  6901679  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Sveberghallen 20.01.2019 kl. 11.30    
A Hjemmelag
 Hommelvik 2
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
0
B
0
Halv tid A
B
Full tid A
0
B
0
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Peder Vårdal Harbak    
    Adrian Sandnes Rein    
2.Omgang   Julian Øren Holan    
  Tobias Haugen Eidem    
  Isak Letnes    
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Even Stavrum Johansen    
11    Andreas Sandsør    
21    Sigurd Kristoffersen Mortensen    
35    Oliver Pedersen Staulen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Snorre Voll Bekken          
Leder B: Morten Letnes          
Leder C: Rune Rein          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Leo Riersen    
  Eivind Ødegård    
2.Omgang   Linus Jensen Aarlot    
15    Emil Rotefoss Gaukerud    
18    Jonas Breivold    
Underskrift
lagleder
lag B:
24    Tobias Skomsvoll    
27    David Haukdal    
28    Matheo Kulvik Bremseth    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B: Rolf Erlend Haukdal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Annie Strandjord Dommer:   Thea Sofie Eek Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: