NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 10, TrønderEnergi-Serien (Trondheim) - 01
Kamp Nr  11331001062   ResPIN  6901669  Tilskuere 25  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 19.01.2019 kl. 09.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Byåsen
Sluttresultat A
0
B
0
Halv tid A
B
Full tid A
0
B
0
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Linus Jensen Aarlot    
15    Emil Rotefoss Gaukerud    
2.Omgang 17    Knut Angus Houge Fløvig    
18    Jonas Breivold    
24    Tobias Skomsvoll    
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Oscar Haugskott-Westgård    
27    David Haukdal    
28    Matheo Kulvik Bremseth    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B: Rolf Erlend Haukdal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Isak Rasmussen Skaar    
  Oliver Hokstad-Sørli    
2.Omgang   Teodor Natvig Antonsen    
13    Mats Lie    
16    Wilhelm Wolden Wilhelmsen    
Underskrift
lagleder
lag B:
31    Magne Istad Eberg    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Arnt Christian Wolden          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Petter Straub Dommer:   Elling Magnus Møllegård Aunaas Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: