NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241601108   ResPIN  6893754  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen F2 16.03.2019 kl. 19.25    
A Hjemmelag
 Byåsen
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
12
B
24
Halv tid A
7
B
13
Full tid A
12
B
24
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ane Bredesen Djup    
  Sarah Johanne Vaagan   X   2 2
2.Omgang   Anne Hovdahl Vik   X   2 2
  Ane Kirksæther Hofstad   X   1 1
12    Malin Simonsen Stene    
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Tiril Agathe Rønningsgrind    
16    Tine Jullumstrø    
18    Lisa Finnset    
20    Rebekka Thorvik Austad   X   2 2
21    Julianne Bloch Børke   X   1 1
22    Mari Staur   X   4 4
77    Maja Åsmul    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Alexei Shestakov          
Leder B: Line Kirksæther          
Leder C: Hege Wang          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Siril Fossen   X   X
12    Christine Hanssen Enger   X  
2.Omgang 13    Guro Fremo   X   X 5 5
14    Silje Dahlen Ivangen   X   6 6
15    Marie Eidem Kvaal   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Eirin Røsten   X   3 3
17    Celina Emilie Eliassen   X   X 4 4
19    Therese Bjørgen   X   1 1
21    Malin Roheim   X   1 1
23    Ragnhild By   X   1 1
39    Andrine Sæterli   X   X 1 1
99    Tonje Skei   X  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Vikaune          
Leder B: Terje Løkke          
Leder C: Bente Melås          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Gundersen Dommer:   Sanimir Handanagic Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: