NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241601097   ResPIN  6893743  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen F1 29.03.2019 kl. 20.10    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Vikhammer
Sluttresultat A
37
B
17
Halv tid A
20
B
7
Full tid A
37
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Siril Fossen   X   4 4
  Sofie Winther-Hansen   X   6 6
2.Omgang 12    Christine Hanssen Enger    
14    Silje Dahlen Ivangen   X   4 4
15    Marie Eidem Kvaal   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Eirin Røsten    
17    Celina Emilie Eliassen   X   2 2
21    Malin Roheim   X   2 1 3
24    Emma Melås Bjørkum   X   2 2
34    Mathilde Selstad Strømme   X   X 9 9
38    Mari Bøklepp Myran   X   X 1 1
39    Andrine Sæterli   X   3 3
99    Tonje Skei    
                              
                              
                              
Leder A: Lars Vikaune          
Leder B: Terje Løkke          
Leder C: Bente Melås          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eli Dahlen-Kvalvaag    
40    Frida Tokle Henriksson    
2.Omgang 42    Ingeborg Waagan Øksnes   X   1 1
43    Marit Rønne Børset    
44    Thea Sæterhaug Einvik   X   2 3 5
Underskrift
lagleder
lag B:
45    Adele Benedicte Smehagen   X   3 3
46    Benedicte Furuvik Evjen    
47    Ronja Gjemse   X   1 1
48    Aurelia Karlsvik   X   3 3
50    Oda Voldset Rokhaug   X   4 4
52    Helle Tøndel    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Merethe Sandmark          
Leder B: Monica Enebakk          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Karoline Emilie Grønning Dommer:   Tina Raustein Valaker Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: