NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241601091   ResPIN  6893737  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Klæbuhallen 27.01.2019 kl. 14.15    
A Hjemmelag
 Klæbu
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
25
B
20
Halv tid A
12
B
11
Full tid A
25
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tale Einskar-Johnsen   X   1 1
  Marthe Semundset Løseth   X   X 3 3
2.Omgang   Aurora Andersen Flatjord   X   4 4
10    Julie Moen Fjerstad   X   3 3
12    Malene Sommervold   X   7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Thea Gussøy Paulsen   X   1 2 3
18    Silje Helen Burø    
19    Thea Emilie Skålhavn Nielsen   X   X X
21    Vilde Kvitland Eide    
22    Kaja Røddesnes   X   X 4 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Fredrik Gustavsen          
Leder B: Wictor Johnsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
12    Christine Hanssen Enger    
13    Guro Fremo   X   3 2 5
2.Omgang 14    Silje Dahlen Ivangen   X   5 1 6
16    Eirin Røsten   X   X 1 1
21    Malin Roheim   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Ragnhild By   X   3 3
24    Emma Melås Bjørkum   X   X 1 1
29    Ivana Tintor   X   2 2
39    Andrine Sæterli   X   1 1
99    Tonje Skei    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Vikaune          
Leder B: Bente Melås          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Bjørn Tore Domaas Dommer:   Roger Wilmann Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: