NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241601078   ResPIN  6893724  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena B 19.01.2019 kl. 15.55    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
20
B
25
Halv tid A
10
B
13
Full tid A
20
B
25
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Andrine Flaat    
  Lone Sandvik   X   3 3
2.Omgang   Karoline Nagelhus Hernes    
  Ada Næsgaard   X   1 1
  Helena Tronsvang Walsø   X   X 1 4 5
Underskrift
lagleder
lag A:
  Anna Snøfugl Tenfjord   X   1 1
  Ine Johanne Tanem Almåsbakk    
10    Erica Jamtøy Hovdahl    
11    Leah Marlene van der Weel   X   X 1 1
19    Sara Rime Solheim   X   2 2
22    Hedda Sandø    
24    Maria Grong   X   2 2
35    Erika Ramberg Edling   X   1 1
55    Kathrine Reardon Saedi   X   X X 4 4
                              
                              
Leder A: Bjørn Almåsbakk          
Leder B: Christian Lyth Walsø          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Siril Fossen    
  Sofie Winther-Hansen   X   6 6
2.Omgang 12    Christine Hanssen Enger    
13    Guro Fremo   X   4 4
14    Silje Dahlen Ivangen   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Eirin Røsten    
23    Ragnhild By   X   1 1
24    Emma Melås Bjørkum   X   2 2
33    Vilde Krogstadholm   X   3 3
34    Mathilde Selstad Strømme   X   4 4
39    Andrine Sæterli   X   X 2 2
99    Tonje Skei    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Vikaune          
Leder B: Terje Løkke          
Leder C: Bente Melås          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Arne Mårnes Dommer:   Pål Erik Stolpnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: