NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11241601061   ResPIN  6893707  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen F1 15.12.2018 kl. 13.05    
A Hjemmelag
 Utleira
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
18
B
31
Halv tid A
7
B
15
Full tid A
18
B
31
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Emilie Johnsen    
  Frederikke Waagbø Brun   X   X
2.Omgang   Julia Madeleine Dahl Larsson    
  Ida Strømmen   X   1 1
  Maja Galåen   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
  Thea Ryum   X   1 1
  Nora Ibsen   X   2 2
10    Hedda Mogseth Nordal   X   3 1 4
11    Anniken Gladsø    
15    Elise Nøst   X   X X 2 2
16    Emma Rottem Riiber    
19    Hedda Hulaas Grøseth   X   4 4
25    Amalie Edvardsen Svankild   X   1 1
                              
                              
                              
Leder A: Kate Mogseth Nordal          
Leder B: Pia Jakobsen Rehaug          
Leder C: Camilla Dahl Larsson          
Leder D: Peter Ibsen          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Siril Fossen    
  Sofie Winther-Hansen   X   7 7
2.Omgang 12    Christine Hanssen Enger    
13    Guro Fremo   X   X 5 5
14    Silje Dahlen Ivangen   X   7 7
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Celina Emilie Eliassen   X   X 3 3
24    Emma Melås Bjørkum   X   2 2
29    Ivana Tintor    
33    Vilde Krogstadholm   X   X 3 3
38    Mari Bøklepp Myran   X   2 2
39    Andrine Sæterli   X   2 2
99    Tonje Skei    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Melås          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   André Bergsmyr Dommer:   Fredrik Tiller Hegstad Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: