NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11141604043   ResPIN  6893198  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Selbuhallen 24.03.2019 kl. 16.00    
A Hjemmelag
 Selbu
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
21
B
32
Halv tid A
10
B
17
Full tid A
21
B
32
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kjærsti Birgitte Velve   X   X
  Solveig Flønes   X   X 2 2
2.Omgang   Dina Ness Overvik   X   1 1
  Johanne Kulseth    
  Christina Langseth   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
  Heidrun Olsen Stokke    
10    Kaja Grutsæter   X   X 7 7
11    Guro Mjåland Mogård   X   3 3
12    Karoline Eidem   X   2 2
14    Åshild Landsverk Evjen    
15    Malin Kleven Kyllotrø   X   1 1
18    Marit Kvello    
19    Andrea Rotlid Sesseng   X   2 2
21    Miriam Lernes    
                              
                              
Leder A: Trond Andre Grutsæter          
Leder B: Hilde Alsethaug Kjeldstad          
Leder C: Ingrid Mjåland Mogård          
Leder D: Ingrid Kjeldstad          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Siril Fossen   X   X 5 1 6
15    Marie Eidem Kvaal   X   8 8
2.Omgang 17    Celina Emilie Eliassen   X   2 2
19    Therese Bjørgen   X   4 4
21    Malin Roheim   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Ragnhild By   X   2 1 3
25    Caroline Raak Hekne   X   1 1
29    Ivana Tintor   X   2 2
39    Andrine Sæterli   X   X 2 2
99    Tonje Skei    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Vikaune          
Leder B: Terje Løkke          
Leder C: Bente Melås          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Linda Landstad Dommer:   Terje Hansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: