NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 4.divisjon Kvinner 02
Kamp Nr  61820202074   ResPIN  6870081  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 13.01.2019 kl. 14.10    
A Hjemmelag
 Florø
mot
B Bortelag
 Sogndal
Sluttresultat A
25
B
17
Halv tid A
13
B
6
Full tid A
25
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sunniva Karoline Rundereim-Håre    
  Sigrid Selås Stavang   X   X
2.Omgang   Josefine Hestdal Eikevoll   X   2 2
  Amanda Holmen Eriksen   X   X X X X 4 1 5
  Selma Førde   X   X 7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Camilla Dypevik Steinhovden   X   1 1
16    Elise Eldevik Andersen   X   X 2 2
19    Alida Tonheim Sjåstad   X   X
20    Linda Pedersen    
24    Mathilde Bruflot Tonheim   X   4 4
34    Kristina Lovise Fimland Udberg   X   3 3
40    Kristine Orheim    
120    Mari Grimstad Hestenes    
201    Stine Madsen   X   1 1
                              
                              
Leder A: Hákon Hermannsson Bridde     X      
Leder B: Eva Endestad Orheim          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Birte Teigen    
  Stina Wigum   X   1 2 3
2.Omgang   Hedda Fossnes    
  Julie Årøy    
  Lena Fossen    
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Lovise Hole Lykkebø   X   X X 1 2 3
11    Sunniva Haugen    
14    Martine Orrestad Andersen   X   X X 3 1 4
16    Kaja Smeby    
28    Camilla Irgens   X   2 2
38    Jeanette Johannessen   X   4 4
43    Agnete Solstad   X   1 1
51    Sølvi Skartun Tuftene    
                              
                              
                              
Leder A: Oddny Anita Barsnes          
Leder B: Ole Kristian Gjerstad          
Leder C: Hanna Krosshaug          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Henrik Aleksander Bye-Pedersen Dommer:   Tom-John Skjølberg Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: