NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 4.divisjon Kvinner 02
Kamp Nr  61820202011   ResPIN  6870018  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 20.10.2018 kl. 13.30    
A Hjemmelag
 Florø
mot
B Bortelag
 Sogndal 2
Sluttresultat A
40
B
12
Halv tid A
20
B
7
Full tid A
40
B
12
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Karoline Sagen Nesse    
  Sigrid Selås Stavang    
2.Omgang   Josefine Hestdal Eikevoll   X   2 2
  Amanda Holmen Eriksen   X   10 1 11
  Selma Førde   X   X 8 8
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Marte Guddal    
15    Camilla Dypevik Steinhovden   X   6 6
16    Elise Eldevik Andersen   X   3 3
20    Stine Madsen   X   X 3 3
24    Mathilde Bruflot Tonheim   X   5 5
28    Mari Grimstad Hestenes    
30    Kathrine Zakariassen    
34    Kristina Lovise Fimland Udberg   X   1 1
40    Kristine Orheim   X   1 1
                              
                              
Leder A: Hákon Hermannsson Bridde          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Birte Teigen    
  Mathilde Grotle Agledal   X   1 1
2.Omgang   Hedda Fossnes    
  Julie Årøy   X   1 1
10    Lovise Lykkebø   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Sunniva Haugen   X   X X 3 3
14    Martine Orrestad Andersen   X   1 1 2
17    Tina Eknes Christiansen    
21    Kristin Håvik   X   1 1
27    Hanna Krosshaug    
34    Sigrid Foss   X   X 2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Oddny Anita Barsnes          
Leder B: Rita Orrestad          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tom-John Skjølberg Dommer:   Tom Erik Lindhjem Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: