NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: 4.divisjon Kvinner 02
Kamp Nr  61820202002   ResPIN  6870009  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 20.10.2018 kl. 11.00    
A Hjemmelag
 Florø 2
mot
B Bortelag
 Sogndal 2
Sluttresultat A
21
B
18
Halv tid A
10
B
9
Full tid A
21
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Stine Mariell Nord    
  Stine Liabø Rognsø   X   1 1
2.Omgang   Hilde Kristine Eliassen   X   X X 2 2
  Kristine Nygård Nekkøy   X   X 6 6
  Karen Nilsen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Weronika Kinn Breidvik   X   4 1 5
12    Line Camilla Natvik    
16    Birte Reed Solheim    
20    Linda Pedersen    
21    Therese Pedersen Frammarsvik    
26    Heidi Strømmen Kjerpeset   X   4 2 6
32    Jeanett Bareksten    
                              
                              
                              
                              
Leder A:                    
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Birte Teigen   X   2 2
  Mathilde Grotle Agledal   X  
2.Omgang   Hedda Fossnes   X   1 1
  Julie Årøy    
10    Lovise Lykkebø   X   X 1 1 2
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Sunniva Haugen   X   X 2 2
14    Martine Orrestad Andersen   X  
17    Tina Eknes Christiansen   X   2 2
21    Kristin Håvik   X   1 1
27    Hanna Krosshaug   X   6 6
34    Sigrid Foss   X   X 2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Oddny Anita Barsnes          
Leder B: Rita Orrestad          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tom-John Skjølberg Dommer:   Tom Erik Lindhjem Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: