NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 11, TrønderEnergi-Serien - 07
Kamp Nr  11141107060   ResPIN  6867358  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 19.01.2019 kl. 16.45    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Nidelv
Sluttresultat A
9
B
9
Halv tid A
5
B
4
Full tid A
9
B
9
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ida Kanutte Drange Sætre    
  Janne Marit Bronner    
2.Omgang 10    Thea Langaas    
13    Ela Resell    
15    Milla Heimen    
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Elise Aunøien Hegg    
21    Aurora Sundt-Hansen Bruaseth    
24    Tiril Arnesen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Per Morten Eriksen          
Leder B: Lene Kløvjan          
Leder C: Tone Karin Myran          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
13    Iselin Torbjörnsson Dahl    
31    Maia Aunøien Ilstad    
2.Omgang 32    Celia de La Plaza Domaas    
33    Andrea Bogø Aarheim    
36    Maja Lovise Brennvik    
Underskrift
lagleder
lag B:
37    Signe Thorsen Aarre    
40    Lill Synnøve Ludvigsen    
44    Sandra Fossbakk Storø    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristine Bruun Ludvigsen          
Leder B: Katrine Thorsen Aarre          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   August Østby Stener Dommer:   Sivert Øksnes Havdal Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: