NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, B05 SF
Kamp Nr  61241306031   ResPIN  6866047  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 24.03.2019 kl. 15.20    
A Hjemmelag
 Florø 3
mot
B Bortelag
 Jotun
Sluttresultat A
22
B
20
Halv tid A
12
B
9
Full tid A
22
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Julia elisabeth Furnes    
  Thea Bird Haarklau   X   X 2 2
2.Omgang   Sarah Mari Tonheim   X   X 5 1 6
10    Matilde Øvrebotn   X   1 1
11    Liva Bertine Nordvik Midtbø    
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Frida Erdal Nybu    
27    Baraniga Suthaharan   X   2 1 3
29    Ada-Marie Stensvoll Smørdal   X   7 1 8
30    Oda Marie Nilsen Halvorsen    
32    Amalie Bendixen Sangare    
34    Sara Aimée Ochoa Giil   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kjell Hovland          
Leder B: Nina Johanne Kråkenes          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Leah Nordnes   X   7 7
13    Andrea Pedersen-Øyre    
2.Omgang 14    Stina Vold    
15    Live Moen Elgsaas   X   2 2
17    Ida Eun Myrland   X   2 1 3
Underskrift
lagleder
lag B:
18    Agnete Gjertsen Fagerli   X   1 1
20    Marte Vigdal Rudi   X   1 1
21    Ane Hove   X   2 1 3
29    Emma Nondal   X   3 3
64    Alma Moen Eminovic   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Heidi Svori          
Leder B: Bente Sissel Myrland          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Anette Olivia Kent Vågene Dommer:   Kathrine Zakariassen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: