NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 18 Elite - SF
Kamp Nr  6124182012   ResPIN  6864750  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 20.10.2018 kl. 15.40    
A Hjemmelag
 Florø Sportsklubb 2
mot
B Bortelag
 Florø Sportsklubb
Sluttresultat A
21
B
30
Halv tid A
10
B
16
Full tid A
21
B
30
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sunniva Karoline Rundereim-Håre    
  June Mowatt Solheim   X   X X 3 3
2.Omgang   Vilde Faye Gulbrandsen    
  Josefine Hestdal Eikevoll   X   2 2
  Elise Eldevik Andersen   X   7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
  Stine Hammerseth Lundekvam   X   1 1
13    Marthe Teigen Refsnes    
17    Alida Tonheim Sjåstad   X   X X 1 2 3
19    Sofie Sørsund   X   1 1
20    Mari Grimstad Hestenes   X   X X 2 1 3
26    Tuva Rekdal   X   1 1
30    Kathrine Zakariassen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ole Bernt Reed Solheim          
Leder B: Birte Reed Solheim          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Karoline Sagen Nesse    
  Sigrid Selås Stavang    
2.Omgang   Kristine Orheim   X   X 2 1 3
  Amanda Holmen Eriksen   X   2 2
  Selma Førde   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Marte Guddal   X   X 1 1
15    Kirsten Hollevik Skomsvoll    
17    Berenice Olga Kalunga Halvorsen   X   11 11
20    Stine Madsen   X   X 2 2
22    Anna Mathilde Førde   X  
24    Mathilde Bruflot Tonheim   X   3 3
26    Mariell Loftheim   X   X
34    Kristina Lovise Fimland Udberg   X   5 5
                              
                              
                              
Leder A: Hákon Hermannsson Bridde          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tom-John Skjølberg Dommer:   Tom Erik Lindhjem Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: