NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 14, A-serie 01
Kamp Nr  54031401032   ResPIN  6861360  Tilskuere 44  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 24.11.2018 kl. 11.20    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Randesund
Sluttresultat A
14
B
27
Halv tid A
7
B
14
Full tid A
14
B
27
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  John Syrtveit   X   X 3 3
  Romeo Lund   X   X 4 4
2.Omgang 11    Sondre Hodne   X  
12    Jakob Austegard   X  
14    Kjartan Sømme   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Remi Tønnesland Morland   X  
17    Vegard Hodne   X   6 6
22    John Terje Dovland   X  
28    Emil Alexander Smedstuen   X  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marita Bransdal Hodne          
Leder B: Siv Gunnveig Høiland          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Jesper Helle Langeland   X  
  Daniel Vegusdal Orten   X  
2.Omgang   Sindre Strømme Christoffersen   X   X 6 6
  Markus Alexander Furset   X   5 5
  Fredrik Johannes Bakke Arild   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Peter Lindebø Aamot   X   5 5
14    Fredrik Storbukås   X  
15    Jesper Thoresen   X   2 2
16    Ludvig Furnes   X  
18    Jonas Breistein   X   4 4
20    Tobias Risvand Fossheim   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anne Gunn Vegusdal Orten          
Leder B: Beate Thoresen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Lars Tomas Andersson Dommer:   Øyvind Kristiansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: