NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, Breddeserie 04
Kamp Nr  54041416034   ResPIN  6860375  Tilskuere 52  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 03.02.2019 kl. 15.40    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Våg 2
Sluttresultat A
12
B
21
Halv tid A
6
B
9
Full tid A
12
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Andrea Brenna Bjorå    
  Martine Aas   X   1 1
2.Omgang   Iris Benum Bjoraa   X   X
  Liwia Maria Goik    
10    Tina Mozaffar Aziz    
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Tora Kjetså Homme    
13    Ariana Bredesen Versland   X   1 1
15    Tuva Kvitne Andersen   X   3 3
22    Torhild Evje   X   4 2 6
23    Ina Berg Klepsland    
24    Åsne Jørstad Daasvatn   X   X 1 1
29    Julie Nygård    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trude Evje          
Leder B: Truls Evje          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Stina Olsen    
  Henriette Klemo-Hjemdal    
2.Omgang   Malin Vigsnes   X   2 2
10    Pia Oline Hammerstrøm   X   2 2
16    Bertine L Tønder    
Underskrift
lagleder
lag B:
19    Angelita Van Mallinckrodt   X   4 1 5
20    Liv Mireille Stene Pariggi   X   5 1 6
21    Lotte Johannessen   X   1 1
24    Nelly Moe Hennie   X   1 1
25    Lisa Tånevik   X   3 1 4
36    Mathea Lund Olsen    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Heidi Klemo          
Leder B: Marianne Tånevik          
Leder C: Peter Luck Van Mallinckrodt          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Bjørn Anthony Halsall Dommer:   Kristoffer Berge Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: