NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04
Kamp Nr  11131404088   ResPIN  6857964  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena B 16.03.2019 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Sverresborg
Sluttresultat A
14
B
19
Halv tid A
8
B
10
Full tid A
14
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sigurd Breivik   X   2 2
  Stian Ødegård Bye    
2.Omgang   Marius Heimstad   X   1 1
10    Georgij Håkansson   X   1 1
12    Jonas Helland Flotten    
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Daniel Jamtøy   X   3 3
16    Felix Kvam   X   X X 1 1
17    Aleksander Lundager Meland   X   1 1
19    Matias Pilskog Nyhus    
21    Iver Fjørtoft   X   1 1
22    Brage Stenberg   X   4 4
25    Jørgen Ørsnes    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Joakim Fischer Horrigmo          
Leder B: Marius Moe          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Johan Kalseth Hernes    
  Casper Kvam Grindhagen   X   2 2
2.Omgang   Axel Waldemar Øverlie    
  Matteo Zulijani    
  Sander Røstad    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Jakob Svarliaunet Kvarme   X   1 1
10    Imre Fossland    
16    Peter Andreas Green Baadsvik    
20    Fredrik Sætherhaug   X   1 1
22    Eldar Coric   X   8 8
23    Mathias Klevstuen-Mørtsell   X   5 5
24    Henrik Hestbek Nielsen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
Leder A: Suzana Golja-Zulijani          
Leder B: Ann-Kristin Green Helgetun          
Leder C: Ann Ingrid Klevstuen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Oliver Elgsæther Dommer:   Odin Seljestokken Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: