NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04
Kamp Nr  11131404051   ResPIN  6857927  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena B 12.01.2019 kl. 14.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Ranheim
Sluttresultat A
21
B
10
Halv tid A
14
B
4
Full tid A
21
B
10
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sigurd Breivik   X   1 1
  Mats Helland Flotten    
2.Omgang   Marius Heimstad   X   3 3
10    Georgij Håkansson   X   4 4
11    Nils Jacob   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Jonas Helland Flotten    
13    Daniel Jamtøy   X   2 2
17    Aleksander Lundager Meland    
18    Jostein Bremnes Myklebust   X   4 4
21    Iver Fjørtoft   X   X
22    Brage Stenberg   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Joakim Fischer Horrigmo          
Leder B: Marius Moe          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  William Vårvik    
  Mathias Bardal   X   2 2
2.Omgang 10    Sigve Forfang Kristiansen    
11    Nikolai Sørgård   X   X X 1 1
16    Trygve By Rise    
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Andreas Holmstad Særsten    
18    Eskil Bruaset   X   2 2
19    David Fiplingdal Mellingen   X   1 1
40    Benjamin Krokan   X   2 2
77    Isak Solhaug   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tore Horrigmo          
Leder B: Anita Opsal          
Leder C: Vegard Aspnes          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Frida Østmo Wedø Dommer:   Erle Østmo Forsell Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: