NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 11
Kamp Nr  11141211132   ResPIN  6857786  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Klæbuhallen 31.03.2019 kl. 14.25    
A Hjemmelag
 Klæbu 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
18
B
11
Halv tid A
10
B
6
Full tid A
18
B
11
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ella Vågø Kristiansen   X   4 4
  Vilde Johansen    
2.Omgang   Bertine Johansen   X   4 4
  Martine Worren Ytterdahl    
11    Cecilie Ulstad   X   7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Sofie Dorothea Ludvigsen Vågan    
14    Sofie Løge Brøttem   X   2 2
18    Ida Oanes Sjøli   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Espen Kristiansen          
Leder B: Renee Kristin Skei          
Leder C: Elin Kristin Vågø          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Solveig Aurstad Aspnes   X   4 4
  Thora Bjarnøe Brandsegg    
2.Omgang 16    Sara Brenne Nilsson   X   1 1
22    Anne-Kristine Hellesø    
28    Nora Kirkaune Fredriksen    
Underskrift
lagleder
lag B:
39    Jasmin Kaur   X   1 1
42    Hanne Sivertsvik   X   4 4
44    Marthe Lillemo Winther    
51    Tiril Skoglund Steinmo   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Aurstad Aspnes          
Leder B: Elisabeth Brenne Nilsson          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jesper Ulvang Dommer:   Marius Finnes Strøm Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: