NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 11
Kamp Nr  11141211122   ResPIN  6857776  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 30.03.2019 kl. 15.30    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Rapp/Freidig 3
Sluttresultat A
B
Halv tid A
B
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Margrete Alseth Ulleberg    
  Mina Digre Knudsen    
2.Omgang   Thora Bjarnøe Brandsegg    
14    Andrea Buvik    
26    Solveig Fjørtoft    
Underskrift
lagleder
lag A:
27    Ingunn Aunet    
45    Mathilde Thorkildsen Holden    
46    Tuva Hårstad Selnesaunet    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder B: Marte Pettersen Buvik          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
                              
                              
2.Omgang                               
                              
                              
Underskrift
lagleder
lag B:
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A:                    
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sivert Øksnes Havdal Dommer:   August Østby Stener Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: