NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 11
Kamp Nr  11141211122   ResPIN  6857776  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 30.03.2019 kl. 15.30    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Rapp 3
Sluttresultat A
20
B
21
Halv tid A
10
B
14
Full tid A
20
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mina Digre Knudsen   X   1 1
  Thora Bjarnøe Brandsegg   X   2 1 3
2.Omgang 14    Andrea Buvik   X   10 10
26    Solveig Fjørtoft   X   1 1
27    Ingunn Aunet   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
45    Mathilde Thorkildsen Holden   X   4 4
46    Tuva Hårstad Selnesaunet    
48    Tiril Haugerud    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder B: Marte Pettersen Buvik          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Hanne Marie Tørhaug   X   3 3
  Thea Daniela Pynten    
2.Omgang 10    Luna Ingvaldsen   X   1 1
11    Ronja Cathrin Stavrum   X   4 4
15    Solveig Bengtsson   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Ida Sofie Tørhaug   X   7 7
19    Ylva Marie Schjølberg Woldseth   X   4 4
22    Tiril Remman Paulsen   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Inger Lill Bratbergsengen          
Leder B: Vibeke Schjølberg          
Leder C: Lis Cathrin Stavrum          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sivert Øksnes Havdal Dommer:   August Østby Stener Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: