NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 11
Kamp Nr  11141211093   ResPIN  6857747  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena B 27.01.2019 kl. 13.00    
A Hjemmelag
 Charlottenlund 4
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
21
B
3
Halv tid A
8
B
Full tid A
21
B
3
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Selma Midjo   X   1 1
  Celin Brudeli-Dønnem   X   1 1
2.Omgang   Erika Sandsør   X   3 3
  Laura Setten Ekker   X   3 3
10    Mathea Glasø   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
18    Elise Fagerheim    
24    Miriam Skisland   X   4 4
36    Matilde Elise Hallèn   X   6 6
37    Pia Charlotte Eide Jensen   X   1 1
68    Livia Krog Indergård   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Elin Haugen Glasø          
Leder B: Kristin Sandmark          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
11    Inger Bremnes Myklebust   X   1 1
15    Hedvig Hoff    
2.Omgang 21    Lea Dalbu Alterhaug    
22    Anne-Kristine Hellesø   X   X
39    Jasmin Kaur   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
43    Marie Drege Løfsnæs    
47    Nora Trones Høyem    
51    Tiril Skoglund Steinmo    
53    Johanna Olsen Bagøien   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Aurstad Aspnes          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Lars Dypbukt Grandum Dommer:   Oliver Elgsæther Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: