NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 11
Kamp Nr  11141211056   ResPIN  6857710  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen F1 16.12.2018 kl. 10.40    
A Hjemmelag
 Rapp 3
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
17
B
14
Halv tid A
10
B
8
Full tid A
17
B
14
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Malin Gulaker   X   X 1 1
  Amalie Reme    
2.Omgang   Hanne Marie Tørhaug   X   2 2
10    Luna Ingvaldsen    
11    Ronja Cathrin Stavrum   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Solveig Bengtsson   X   X X X
17    Ida Sofie Tørhaug   X   6 6
19    Ylva Marie Schjølberg Woldseth   X   6 6
22    Tiril Remman Paulsen   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Vibeke Schjølberg          
Leder B: Lis Cathrin Stavrum          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tindra Okkenhaug-Rande    
  Johanna Søraas   X   2 2
2.Omgang 11    Inger Bremnes Myklebust    
19    Emma Berg Thomassen   X   8 8
25    Ella Kleppe Skaret   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
33    Sara Brøseth   X   2 2
49    Ida Wold Nekstad   X   1 1
50    Pia Beck    
52    Vilja Andrea Gauteplass    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tonje Okkenhaug Johansen          
Leder B: Janicke Wold          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Axel Vilvang Dommer:   Henrik Fossmo Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: