NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 09
Kamp Nr  11141209110   ResPIN  6857390  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 30.03.2019 kl. 19.30    
A Hjemmelag
 Strindheim 4
mot
B Bortelag
 Byåsen
Sluttresultat A
14
B
20
Halv tid A
5
B
9
Full tid A
14
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tindra Okkenhaug-Rande   X   1 1
  Johanna Søraas    
2.Omgang 10    Lora Neetha Pasanha   X   1 1
15    Hedvig Hoff   X   1 1
19    Emma Berg Thomassen   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
23    Karianne Hansen Skallerud    
26    Solveig Fjørtoft   X   3 3
27    Ingunn Aunet    
48    Tiril Haugerud   X   X 3 3
52    Vilja Andrea Gauteplass   X  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tonje Okkenhaug Johansen          
Leder B: Silje Wormnes Skulstad          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sumstad Hanssen   X   4 4
  Elina Berg   X   5 5
2.Omgang   Marie Varem Pettersen   X   1 1
10    Bente Yttereng Skagen   X   1 1
11    Sofie Kleiven   X   6 6
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Bettina Bugge-Roksvaag    
14    Pernilla Marijke Middel   X   3 3
15    Kristin Langsåvold    
16    Celine Grødseth Pettersen    
18    Anna Dahle Fiskum    
20    Aurora Møller    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristin Sumstad Hanssen          
Leder B: Monica Varem Pettersen          
Leder C: Karoline Moe Sandø          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Petter Straub Dommer:   Sebastian Forsland Hveding Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: