NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 09
Kamp Nr  11141209100   ResPIN  6857380  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen D2 23.03.2019 kl. 15.55    
A Hjemmelag
 Sverresborg 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 4
Sluttresultat A
22
B
14
Halv tid A
12
B
6
Full tid A
22
B
14
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Johanna Fleiner   X   2 2
  Pernille Rø   X   3 1 4
2.Omgang   Ada Halvorsen   X   8 8
  Kajsa Barø Røkke    
  Theresa Flatholm Sundet    
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Ebba Mæhre   X   1 1
14    Eva Helena Nygård Johannessen    
15    Elise Malebo Mokgoatsane Ødegård   X   1 1
16    Ida Tangvold   X   5 5
18    Ronja Samdal Bjørstad   X   1 1
20    Ida Møller Askim    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Elin Mæhre          
Leder B: Helle Samdal          
Leder C: Elin Ødegård          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tindra Okkenhaug-Rande   X   2 2
  Solveig Aurstad Aspnes   X   6 1 7
2.Omgang 10    Lora Neetha Pasanha    
16    Sara Brenne Nilsson   X   2 2
22    Anne-Kristine Hellesø    
Underskrift
lagleder
lag B:
28    Nora Kirkaune Fredriksen   X   2 2
39    Jasmin Kaur   X   1 1
42    Hanne Sivertsvik    
44    Marthe Lillemo Winther    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Aurstad Aspnes          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Runa Lien Svardal Dommer:   Malin Vilvang Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: