NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 09
Kamp Nr  11141209078   ResPIN  6857358  Tilskuere 90  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Flatåshallen 26.01.2019 kl. 11.45    
A Hjemmelag
 Flatås
mot
B Bortelag
 Strindheim 4
Sluttresultat A
11
B
15
Halv tid A
6
B
10
Full tid A
11
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mona Gullvåg Grøm   X   2 2
  Lisbeth Mamie-K Moijueh    
2.Omgang   Tiril Hollum Hjelen   X   1 1
10    Marie Helgetun    
12    Amanda Lernes Solli-Hansen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Erika Evita Eilertsen    
14    Kristine Waagbø    
17    Ida Reitan Gaare    
61    Astrid Logstein Fikseaunet   X   5 5
66    Guro Bartnes Line   X   1 1
73    Linnea To    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marianne Gullvåg          
Leder B: Torstein Solli Hansen          
Leder C: Ann-Kristin Green Helgetun          
Leder D: Marte Vanvik Hollum          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Margrete Alseth Ulleberg    
10    Lora Neetha Pasanha    
2.Omgang 11    Inger Bremnes Myklebust   X   2 2
13    Helle Bratland    
14    Andrea Buvik   X   9 9
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Hedvig Hoff    
16    Sara Brenne Nilsson   X   3 3
23    Karianne Hansen Skallerud    
42    Hanne Sivertsvik   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marte Pettersen Buvik          
Leder B: Elisabeth Brenne Nilsson          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Holger Ekker Setten Dommer:   Sander Bratvold Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: