NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 09
Kamp Nr  11141209061   ResPIN  6857341  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Byneshallen 19.01.2019 kl. 15.00    
A Hjemmelag
 Byneset 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 4
Sluttresultat A
10
B
21
Halv tid A
3
B
13
Full tid A
10
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Celina Storleer   X  
  Kitty Cecilie Kråkmo Andresen    
2.Omgang   Aurora Christensen Lervang   X   2 2
  Sirill Olsen Kjøren   X   1 1
  Selma Sæther   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Mathilde Syrstad   X   3 3
12    Andrine Natalia Sletbakk    
25    Linnea Xu Klevset   X   1 1
26    Malin Hjelde    
27    Anna Magdalene Størkersen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Knut Sæther          
Leder B: Siri Marie Vaagland Klevset          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Solveig Aurstad Aspnes   X   5 5
17    Elina Kjønli   X   7 7
2.Omgang 22    Anne-Kristine Hellesø    
33    Sara Brøseth   X   4 4
39    Jasmin Kaur   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
47    Nora Trones Høyem    
51    Tiril Skoglund Steinmo   X   2 2
53    Johanna Olsen Bagøien    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Aurstad Aspnes          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sandra Thien-Trang Tran Dommer:   Ida Marie Følstad Melting Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: