NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 09
Kamp Nr  11141209055   ResPIN  6857335  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Munkvollhallen 15.12.2018 kl. 12.50    
A Hjemmelag
 Byåsen
mot
B Bortelag
 Strindheim 4
Sluttresultat A
22
B
14
Halv tid A
9
B
7
Full tid A
22
B
14
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sumstad Hanssen    
  Elina Berg   X   1 1
2.Omgang   Maja Søbstad    
  Thea Sølberg Iversen    
10    Bente Yttereng Skagen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Sofie Kleiven   X   4 1 5
12    Bettina Bugge-Roksvaag    
14    Pernilla Marijke Middel   X   2 2
15    Kristin Langsåvold   X   1 1
17    Kristin Nordløkken Kounchou   X   11 1 12
18    Veronica Bakken Arentz    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristin Sumstad Hanssen          
Leder B: Karoline Moe Sandø          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
11    Inger Bremnes Myklebust   X   2 2
15    Hedvig Hoff   X   3 3
2.Omgang 17    Elina Kjønli   X   6 1 7
23    Karianne Hansen Skallerud    
24    Ana Kråkvik Berg    
Underskrift
lagleder
lag B:
43    Marie Drege Løfsnæs    
48    Tiril Haugerud   X   1 1
53    Johanna Olsen Bagøien   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Silje Wormnes Skulstad          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ingrid Andrine Olsen Geiger Dommer:   Kaia Stadsøy Gran Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: