NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208101   ResPIN  6857271  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena B 24.03.2019 kl. 13.45    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Heimdal 2
Sluttresultat A
10
B
23
Halv tid A
5
B
11
Full tid A
10
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Margrete Alseth Ulleberg   X   2 2
  Mina Digre Knudsen    
2.Omgang   Thora Bjarnøe Brandsegg   X   2 2
13    Helle Bratland    
14    Andrea Buvik   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Solveig Fjørtoft    
27    Ingunn Aunet   X   1 1
45    Mathilde Thorkildsen Holden    
46    Tuva Hårstad Selnesaunet    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder B: Marte Pettersen Buvik          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingeborg Sagen   X   3 3
  Martine Molden   X   6 6
2.Omgang   Ida Berntsen Eide   X   6 6
  Amalie Dorthea Wesche Rø   X   6 6
10    Emma Pettersen Olsen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Sude Arikan    
14    Malin Aune    
16    Lea Kvisten Lorentsen    
17    Nora Morsund Krokhaug    
19    Una Stuedahl-Karlsen    
21    Tindra Gudmundsdottir Stensrud    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Camilla Dragsnes Wesche          
Leder B: Mats Storvold Olsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Vegard Lervik Lie Dommer:   Olav Hegge Hansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: