NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208099   ResPIN  6857269  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen D2 23.03.2019 kl. 16.55    
A Hjemmelag
 Byåsen 3
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
12
B
15
Halv tid A
7
B
6
Full tid A
12
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Hanna Pernille Lindgren   X   4 4
  Nora Sumstad Hanssen   X   2 2
2.Omgang   Marie Varem Pettersen   X   3 3
10    Bente Yttereng Skagen    
13    Kristina Sørum   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Kristin Langsåvold    
16    Celine Grødseth Pettersen    
18    Anna Dahle Fiskum    
21    Ylva Slagnes Rui   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristin Sumstad Hanssen          
Leder B: Monica Varem Pettersen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Margrete Alseth Ulleberg    
  Thora Bjarnøe Brandsegg    
2.Omgang 13    Helle Bratland    
14    Andrea Buvik   X   6 6
19    Emma Berg Thomassen   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
26    Solveig Fjørtoft   X   2 2
27    Ingunn Aunet   X   1 1
45    Mathilde Thorkildsen Holden   X   2 2
46    Tuva Hårstad Selnesaunet   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder B: Marte Pettersen Buvik          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Runa Lien Svardal Dommer:   Malin Vilvang Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: