NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208089   ResPIN  6857259  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Sjetnehallen 31.03.2019 kl. 12.05    
A Hjemmelag
 Sjetne 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
B
Halv tid A
B
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Mia Aagård Hårsaker    
  Erle Fiskvatn Tronga    
2.Omgang   Ingrid Margrete Bones    
21    Rayan Ahmad Abdulla Abdulla    
23    Bergros Asta Gudmundsdottir    
Underskrift
lagleder
lag A:
25    Helle Naalsund Andreassen    
29    Eline Marie Hoem Hårstad    
42    Kira Matilde Skibevaag Villarroel    
43    Pia Knarlag Hagen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gudmundur Fridriksson          
Leder B: Kjetil Andreas Knarlag          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tindra Okkenhaug-Rande    
  Johanna Søraas    
2.Omgang 10    Lora Neetha Pasanha    
15    Hedvig Hoff    
19    Emma Berg Thomassen    
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Karianne Hansen Skallerud    
48    Tiril Haugerud    
52    Vilja Andrea Gauteplass    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tonje Okkenhaug Johansen          
Leder B: Silje Wormnes Skulstad          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Alicia Halle-Knutzen Santamarta Dommer:   Aurora Natalie Varela-Jamtøy Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: