NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208067   ResPIN  6857237  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena B 13.01.2019 kl. 11.55    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
12
B
9
Halv tid A
9
B
4
Full tid A
12
B
9
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
10    Ane Heggelund Marstrander   X   3 3
11    Eirin Steiro Heuch    
2.Omgang 12    Julie Grytten   X   2 2
15    Ingrid Fygle Viken   X   1 1
18    Marie Thorsvik Hovda   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
25    Sofie Juul Iversen    
26    Emma Johansen Tobiassen    
27    Ingrid Digre Rønnes    
33    Anahita Hamidi   X   2 2
35    Solveig Bratvold   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hanne Digre          
Leder B: Merete Thorsvik          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
11    Inger Bremnes Myklebust   X   1 1
16    Sara Brenne Nilsson   X   1 1
2.Omgang 25    Ella Kleppe Skaret    
28    Nora Kirkaune Fredriksen   X   4 4
33    Sara Brøseth   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
42    Hanne Sivertsvik   X   1 1
44    Marthe Lillemo Winther    
49    Ida Wold Nekstad    
50    Pia Beck    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Elisabeth Brenne Nilsson          
Leder B: Janicke Wold          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   William Thorkildsen Holden Dommer:   Elling Magnus Møllegård Aunaas Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: