NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208061   ResPIN  6857231  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Ranheimshallen 19.01.2019 kl. 14.40    
A Hjemmelag
 Ranheim 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
10
B
10
Halv tid A
4
B
4
Full tid A
10
B
10
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eline Lauten Tveit    
10    Victoria Wang-henrichsen    
2.Omgang 23    Victoria Trøan    
24    Margrethe Vårvik    
25    Julie Pedersen   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Mille Høiås Draveng   X   2 1 3
29    Liv Kristine Storslett Andersen    
34    Vilde Mykland   X   3 3
36    Vilde Marstad Brede   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tone Høiås          
Leder B: Anne Marstad          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tindra Okkenhaug-Rande   X   1 1
  Margrete Alseth Ulleberg   X   1 1
2.Omgang   Johanna Søraas    
  Mina Digre Knudsen    
11    Inger Bremnes Myklebust    
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Helle Bratland    
14    Andrea Buvik   X   1 1 2
19    Emma Berg Thomassen   X   5 5
26    Solveig Fjørtoft   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marte Pettersen Buvik          
Leder B: Tonje Okkenhaug Johansen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Aurora Natalie Varela-Jamtøy Dommer:   Tharuniga Anandarajah Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: