NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208055   ResPIN  6857225  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 15.12.2018 kl. 14.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
19
B
18
Halv tid A
9
B
8
Full tid A
19
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Solveig Aurstad Aspnes   X   7 7
  Thora Bjarnøe Brandsegg   X   2 2
2.Omgang 13    Helle Bratland   X   1 1
18    Iselin Østerås   X   4 4
21    Lea Dalbu Alterhaug    
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Anne-Kristine Hellesø   X   1 1
39    Jasmin Kaur   X   1 1
45    Mathilde Thorkildsen Holden    
51    Tiril Skoglund Steinmo   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Aurstad Aspnes          
Leder B: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mina Digre Knudsen    
14    Andrea Buvik   X   4 4
2.Omgang 16    Sara Brenne Nilsson   X   5 5
26    Solveig Fjørtoft   X   4 4
27    Ingunn Aunet   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
28    Nora Kirkaune Fredriksen   X   1 1
42    Hanne Sivertsvik   X   3 3
44    Marthe Lillemo Winther    
46    Tuva Hårstad Selnesaunet    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marte Pettersen Buvik          
Leder B: Elisabeth Brenne Nilsson          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sander Ofstad Dommer:   Henrik Espedal Ludvigsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: