NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208046   ResPIN  6857216  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Heimdalshallen 08.12.2018 kl. 16.00    
A Hjemmelag
 Heimdal 2
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
27
B
3
Halv tid A
12
B
2
Full tid A
27
B
3
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingeborg Sagen   X   11 1 12
  Mathea Bostad   X   3 3
2.Omgang   Sarah Eidem Haugen   X   5 5
  Martine Molden   X   4 4
13    Sude Arikan    
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Evelina Juliussen Johansen   X   1 1
16    Lea Kvisten Lorentsen   X   1 1
18    Mia Stormo   X   1 1
19    Una Stuedahl-Karlsen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Mats Olsen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Margrete Alseth Ulleberg    
  Solveig Aurstad Aspnes    
2.Omgang   Mathilde Thorkildsen Holden    
  Thora Bjarnøe Brandsegg    
13    Helle Bratland   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
18    Iselin Østerås    
21    Lea Dalbu Alterhaug    
22    Anne-Kristine Hellesø    
39    Jasmin Kaur    
51    Tiril Skoglund Steinmo    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Aurstad Aspnes          
Leder B: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tharuniga Anandarajah Dommer:   Henrik Espedal Ludvigsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: