NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208036   ResPIN  6857206  Tilskuere 45  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Munkvollhallen 16.12.2018 kl. 18.00    
A Hjemmelag
 Byåsen 3
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
19
B
13
Halv tid A
12
B
6
Full tid A
19
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Hanna Pernille Lindgren   X   3 3
  Marielle Dyrnes Svendsen   X   1 1
2.Omgang   Elina Berg   X   8 8
  Anna Dahle Fiskum   X   1 1
  Eline Sofie Raaen Jäberg   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Bettina Bugge-Roksvaag    
11    Ylva Slagnes Rui   X   2 2
13    Kristina Sørum   X   1 1
14    Pernilla Marijke Middel    
15    Kristin Langsåvold    
16    Eivor Løseth    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Odd Morten Fiskum          
Leder B: Erik Cantona Møller          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Johanna Søraas   X   1 1
10    Lora Neetha Pasanha    
2.Omgang 17    Elina Kjønli   X   8 8
23    Karianne Hansen Skallerud   X   1 1
24    Ana Kråkvik Berg    
Underskrift
lagleder
lag B:
33    Sara Brøseth   X   3 3
47    Nora Trones Høyem    
48    Tiril Haugerud    
53    Johanna Olsen Bagøien    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Silje Wormnes Skulstad          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Emma Rottem Riiber Dommer:   Nora Ibsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: