NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141208028   ResPIN  6857198  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen D2 16.12.2018 kl. 17.00    
A Hjemmelag
 Rapp/Freidig
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
14
B
15
Halv tid A
12
B
11
Full tid A
14
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Flavia Sophie Soares Wangberg   X   2 2
  Othelie Nordstrøm Mjøen    
2.Omgang 15    Håp Adelheid Rui Skattem    
16    Anea Mørch Schell   X   2 2
18    Imani Ali Ursin   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
24    Cathrine Yale Cederkvist    
25    Live Hagen Slagstad    
26    Martine Album Myrbakken   X   4 4
27    Sara Bjørgum   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Berit Album Kvernmo          
Leder B: Siri Reinsberg Mørch          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Solveig Aurstad Aspnes   X   9 9
  Thora Bjarnøe Brandsegg    
2.Omgang 13    Helle Bratland    
18    Iselin Østerås   X   3 3
21    Lea Dalbu Alterhaug    
Underskrift
lagleder
lag B:
22    Anne-Kristine Hellesø    
39    Jasmin Kaur    
45    Mathilde Thorkildsen Holden   X   2 2
51    Tiril Skoglund Steinmo   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Aurstad Aspnes          
Leder B: Marthe Bjarnøe Brandsegg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ole Fredrik Høivang Heggum Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: