NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 13, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131304077   ResPIN  6857025  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen D3 12.01.2019 kl. 13.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Sjetne
Sluttresultat A
11
B
20
Halv tid A
5
B
9
Full tid A
11
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sverre Øksnes Havdal   X   1 1
  Audun Kvam    
2.Omgang   Leo Spjøtvold Lyse   X   1 1
  Sivert Dypvik Aakvik    
  Johannes Sylte Talseth   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
  Martin Salater   X   1 1
10    Victor Forbord   X   2 2
15    Axel Tinius Riiber   X   1 1
16    Elvin Angelo Aalberg   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A:                    
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Knut roar Røyseth    
  Oliver Dypdahl   X   3 3
2.Omgang   Ziemowit Karol Pawlak   X   3 3
13    Isak Arntsen Skjærvold   X   3 3
22    Mathias Skaldebø    
Underskrift
lagleder
lag B:
26    Fillip Johannes Gjønvik Faaren   X   1 1
27    Fredrik Bjærum    
32    Eirik Lervik   X   2 2
40    Martin Anders Kristiansen   X   7 7
57    Jesper Øyangen   X   1 1
401    August Lyng    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Vidar Faaren          
Leder B: Stig Magne Kristiansen          
Leder C: Geir Arntsen Skjærvold          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Martine Tidemann Karlsen Dommer:   Elise Nøst Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: