NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 13, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131304055   ResPIN  6857003  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Hummelarena B 08.12.2018 kl. 11.15    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
17
B
9
Halv tid A
6
B
2
Full tid A
17
B
9
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Filip Torp-Helland    
  Daniel Holgersen   X   1 1
2.Omgang   Brage Wangberg   X   1 1
  Jesper Myrland Jensen   X   4 4
22    Sander Karlsen   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Sondre Songedal Håkonsen   X   4 4
32    William Lund Aaker    
38    Dennis Torp-Helland    
66    Christian Aresvik    
74    Adrian Munoz Norbeck   X   4 4
98    Hannes Skjervstad    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Roy Håkon Aresvik          
Leder B: Vegard Karlsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sverre Øksnes Havdal    
  Leo Spjøtvold Lyse    
2.Omgang   Sivert Dypvik Aakvik   X   1 1
  Johannes Sylte Talseth   X   3 3
  Martin Salater   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
  Håkon Taarneby Nordstrand    
10    Victor Forbord   X   1 1
16    Elvin Angelo Aalberg   X   1 1
17    Sondre Østbu Hegdal    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A:                    
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Johanne Ørndahl Dommer:   Aurora Pevik Haugnæss Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: