NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, Breddeserie 11
Kamp Nr  54041308061   ResPIN  6856847  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Storhaughallen 30.03.2019 kl. 14.40    
A Hjemmelag
 Brodd
mot
B Bortelag
 Stavanger 2
Sluttresultat A
14
B
13
Halv tid A
9
B
4
Full tid A
14
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vilde Junker Motland    
  Solveig Synnøve Berntsen    
2.Omgang   Emine Mjølsnes Gilje   X   4 4
  Maya Brassier-Jonassen    
13    Ane Tendenes Meland   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Ingeborg Fossestøl    
17    Gabrielle Bjelland    
19    Thea Haugvaldstad   X   X 4 1 5
27    Lovise Hetland Oanes   X   4 4
30    Jenny Tekfeldt-Nesvik    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trude Meland          
Leder B: Stein-Arvid Nesvik          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Alva Hognestad   X   3 3
12    Lone Cohen Nilsen    
2.Omgang 13    Malena Sergiyivna Nevgad   X   3 3
22    Ingrid Karlsen   X   1 1
23    Aurora Fagerland    
Underskrift
lagleder
lag B:
25    Nyat Futsum Tesfasslassie   X   X X
27    Maren Lindeland Østerhus    
28    Malin Bøe Ingebrigtsen   X   1 1
31    Amalie Larsen   X   3 2 5
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anita Halrynjo          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Oddvar Andreas Penne Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: