NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, Breddeserie 06
Kamp Nr  54041304080   ResPIN  6856344  Tilskuere 24  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 17.03.2019 kl. 14.10    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Kristiansand 2
Sluttresultat A
9
B
18
Halv tid A
2
B
10
Full tid A
9
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maren Kjetså    
  Ida Sannes    
2.Omgang 12    Sonja Muhammedamin Jervidalo   X   3 2 5
15    Anette Olsen   X   2 2
16    Jenny Marie Leirvik-Nilsen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
18    Marte Kjetså    
20    Lina Strømstad    
21    Kari Stulien Robstad   X   X X
26    Natalie smeland Sannes    
120    Kristin Dåsvatn Skov-Skov    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Anthony Halsall          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tuva Wagtskjold Groos   X   X 6 6
  Clara Emilia Forsgren Hammond   X   1 1
2.Omgang 11    Rania Moudnib    
14    Sarah Wolfenstein    
16    Celina Rose Krossnes Sun    
Underskrift
lagleder
lag B:
22    Maria Pavljuk Andreassen   X   3 3
27    Yulieth Stefany Barbosa Sierra   X   2 2
30    Emilie Strømmen   X   1 1 2
31    Rose Maria Stoltenberg-Aanensen   X   2 2
35    Anniken Løkås   X   1 1
36    Ingrid Engedal Birkeland   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tine Charlotte Rosander Haugsgjerd          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Gabriela Monika Goik Dommer:   Anita Birkeland Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: