NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 13, Breddeserie 06
Kamp Nr  54041304048   ResPIN  6856312  Tilskuere 33  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 19.01.2019 kl. 11.00    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Giv akt/Spangereid
Sluttresultat A
12
B
16
Halv tid A
4
B
7
Full tid A
12
B
16
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ylva Aasland   X  
  Iris Benum Bjoraa   X  
2.Omgang   Ida Sannes   X   3 3
11    Kari Stulien Robstad   X  
12    Sonja Muhammedamin Jervidalo   X   6 6
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Anette Olsen   X   2 2
16    Jenny Marie Leirvik-Nilsen   X  
18    Marte Kjetså   X  
20    Lina Strømstad   X  
21    Alisa Chanaboon Daasvatn   X   1 1
22    Tove Irene Berås   X  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Anthony Halsall          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sunniva Stigen   X  
  Amalie Haga Gundersen   X   3 1 4
2.Omgang   Maja Timm Christensen   X  
10    Sofie Hadland   X   6 6
13    Silje Skuggedal Bjørgulfsen   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Madelen Grace Anfinnes   X  
16    Ailin Lundberg Kragstadmoen   X  
18    Marie Reme Torsvik   X  
20    Pia Marie Johannessen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sissel Hadland          
Leder B: Mette Gunvor Skuggedal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Kristoffer Berge Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: